Broszki damskie

Szukając połączenia biżuteryjnej uniwersalności i oryginalności, warto zastanowić się nad ponadczasowymi ozdobami, jakimi są broszki srebrne. Znane już w starożytnej Grecji i Rzymie zyskały szerszą popularność na przestrzeni lat i stały się docenianym uzupełnieniem elementów każdej garderoby. Bogata gama broszek, którą oferuje nasz sklep, zapewni znalezienie odpowiedniej, która idealnie sprosta Twoim oczekiwaniom.

Czytaj więcej

Broszki srebrne – minimalizm i klasa

Zwolenniczki prostoty, która swym wdziękiem obroni się w każdej sytuacji, mogą znaleźć w ofercie klasyczne rozwiązania pasujące do różnych okazji. Jeśli Twojemu sercu bliższe są skromne wzory z subtelnym wykończeniem, minimalistyczna srebrna broszka, będzie stanowić idealne wykończenie całego wyglądu. Będzie ona pasować nie tylko noszona na większych uroczystościach, ale także podczas mniejszych spotkań. Jej uniwersalność ułatwi kompletowanie biżuteryjnych dodatków do danego ubioru. Warto postawić na drobny element dobrej jakości cenionej przez inne posiadaczki, których opinie są najważniejsze. Delikatny kształt prezentujący się na tle ubrania z pewnością zwróci uwagę nie jednej osoby.

Ekstrawagancja a broszki srebrne

Miłośniczki odważniejszych lub bardziej barwnych ozdób, mogą znaleźć wzory, które także przypadną im do gustu. Będąc jedną z nich, możesz zwrócić uwagę na broszki srebrne z cyrkoniami, które odbijając światło, będą stanowić element, który z pewnością nie będzie pominięty i niezauważony. Szeroki wachlarz ozdób w jednym kolorze lub wielobarwnych propozycji zapewni możliwość dopasowania broszki do oczekiwań i upodobań. Cyrkonie zaś sprawdzą się na oficjalnych okazjach czy rodzinnych uroczystościach. W połączeniu z elegancką stylizacją będą prezentować się fenomenalnie. Jeśli nie posiadasz jeszcze srebrnej broszki, może ona dać początek nowemu spojrzeniu na jubilerskie ozdoby. Dogodna cena broszek, które mogą być noszone w różny sposób i na wiele okazji sprawia, że sklep z biżuterią staje się świetnym źródłem inspiracji prezentowej.

Zdecydowanie się na odpowiedni element biżuterii nie należy do najprostszych zadań. Zarówno jeśli szukasz odpowiedniego upominku dla wyjątkowej osoby, jak i wymarzonej ozdoby z myślą o sobie. Warto rozważyć wybór stanowiący finezyjne podkreślenie nie tylko stylizacji, ale także odpowiadający preferencjom i osobowości, którym może być biżuteria i broszki srebrne. Charakter, który cechuje ten zdobny element, może stanowić ciekawe uzupełnienie i odmianę w rozpatrywanej ofercie jubilerskiej.

Tego typu dodatek uświetni każdą stylizację, szczególnie tę, na bardziej oficjalne wyjścia. Broszka idealnie będzie się komponowała z sukienkami, garsonkami, a także zwykłymi żakietami. W swoim asortymencie posiadamy je zarówno z kolorowymi cyrkoniami, jak i z tymi tradycyjnymi. Co więcej, proponujemy również ponadczasowe produkty z perłami, które nadadzą dodatkowej elegancji całej stylizacji. W naszej ofercie znalazło się miejsce dla biżuterii z kształcie listków czy ptaków z rubinem, topazem czy też szafirem.

Materiał dodatkowy
Przedział cenowy
Produktów na stronie:
Sortuj wg. :
 • BROSZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI I PERŁĄ

  Cena: 219,00 

  Próba: 925 Waga: 7,7 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI I PERŁĄ

  Cena: 138,00 

  Próba: 925 Waga: 5,6 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI I PERŁĄ

  Cena: 236,00 

  Próba: 925 Waga: 9,4 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z TOPAZEM ORAZ PERŁĄ HODOWLANĄ

  Cena: 760,00 

  Próba: 925 Waga: 13,6 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z TOPAZEM, GRANATEM, CYTRYNEM

  Cena: 234,00 

  Próba: 925 Waga: 4,2 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z POMARAŃCZOWYM SZAFIREM I MASĄ PERŁOWĄ

  Cena: 345,00 

  Próba: 925 Waga: 8,4 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z RUBINAMI ORAZ PERŁĄ HODOWLANĄ

  Cena: 760,00 

  Próba: 925 Waga: 13,6 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z ŻÓŁTYM SZAFIREM I CYRKONIAMI

  Cena: 308,00 

  Próba: 925 Waga: 5,5 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z RODOLITEM I DIOPSYDEM

  Cena: 430,00 

  Próba: 925 Waga: 7,7 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 299,00 

  Próba: 925 Waga: 12,2 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 221,00 

  Próba: 925 Waga: 9,7 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 192,00 

  Próba: 925 Waga: 7,8 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 113,00 

  Próba: 925 Waga: 12,0 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 185,00 

  Próba: 925 Waga: 7,5 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 303,00 

  Próba: 925 Waga: 13,1 g

  Zobacz
 • BROSZKA SREBRNA Z MARKAZYTAMI

  Cena: 433,00 

  Próba: 925 Waga: 18,9 g

  Zobacz