Świat Paris

Paris Anna Budziejko to firma, która powstała w 2011 roku. Dzięki ciężkiej pracy, długofalowemu planowaniu oraz dbałości o każdy szczegół stała się jednym z liderów rynku jubilerskiego w Polsce. W ofercie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment biżuterii srebrnej. Ciekawy asortyment oraz nowoczesny design powodują, że nasze wyroby spotykają się z coraz większym zainteresowaniem. Są to kolekcje niepowtarzalne podążające za najnowszymi trendami mody pozyskiwane na światowych targach jubilerskich, jak również wyroby standardowe, które są ponadczasowe. Znajdziecie Państwo biżuterię zarówno dla osób ceniących elegancję i minimalizm, jak również ekstrawagancję i indywidualizm. Nasza firma oferuje biżuterię, która charakteryzuje zawsze najwyższa jakość i oryginale wzornictwo. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami jubilerskimi w Polsce i za granicą, aby zaproponować Państwu oryginalne i niepowtarzalne modele biżuterii. Staranność doboru asortymentu oraz częste dostawy z rożnych stron świata sprawią, że najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

O Firmie

Paris Anna Budziejko to firma, która powstała w 2011 roku. Dzięki ciężkiej pracy, długofalowemu planowaniu oraz dbałości o każdy szczegół stała się jednym z liderów rynku jubilerskiego w Polsce. W ofercie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment biżuterii srebrnej. Ciekawy asortyment oraz nowoczesny design powodują, że nasze wyroby spotykają się z coraz większym zainteresowaniem. Są to kolekcje niepowtarzalne podążające za najnowszymi trendami mody pozyskiwane na światowych targach jubilerskich, jak również wyroby standardowe, które są ponadczasowe. Znajdziecie Państwo biżuterię zarówno dla osób ceniących elegancję i minimalizm, jak również ekstrawagancję i indywidualizm. Nasza firma oferuje biżuterię, która charakteryzuje zawsze najwyższa jakość i oryginale wzornictwo. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami jubilerskimi w Polsce i za granicą, aby zaproponować Państwu oryginalne i niepowtarzalne modele biżuterii. Staranność doboru asortymentu oraz częste dostawy z rożnych stron świata sprawią, że najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Cały nasz asortyment posiada imienniki firmy Paris, a wyroby powyżej 5g cechy probiercze obowiązujące dla srebra na terenie Rzeczpospolitej zatwierdzone przez główny urząd miar (Dz.U. Nr 55/1993r, poz 249-Prawo probiercze).

Posiadamy w swojej ofercie wyroby jubilerskie m.in.:z cyrkoniami, naturalnymi kamieniami, drewnem, skórą w oprawie rodowanego, pozłacanego lub pokrytego czarnym rodem srebra. Proponujemy specjalne warunki współpracy dużym sieciom sklepów oraz pośrednikom hurtowym. Przedstawiciele naszej firmy dojeżdżają bezpośrednio do klienta nawet co 2 tygodnie. Oferujemy możliwość wymiany towaru który się nie sprzedał na inny asortyment. Najważniejsza dla naszej firmy jest jakość oraz niepowtarzalność kolekcji. Współpracując z naszą firmą uzyskacie Państwo dostęp do wyjątkowo szerokiego asortymentu towarowego oraz do atrakcyjnych warunków współpracy. Dla klientów hurtowych przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatowy, a także sprzedaże z przedłużonym terminem płatności. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dbamy żeby nasza współpraca była długofalowa. Najważniejszymi wartościami są dla nas jakość oferowanych produktów i satysfakcja naszych Klientów.

7 POWODÓW DLACZEGO PARIS

 1. Różnorodność
  Każda kobieta znajdzie coś dla siebie, swojego partnera oraz dziecka na naszej stronie. Posiadamy biżuterię damską , męską oraz dziecięcą. Od delikatnych kolczyków po stylowe efektowne bransolety czy naszyjniki . Cechuje nas różnorodność w asortymencie oraz cenie.
 2. Gwarancja jakości
  Kupując nasz produkt macie pewność, że wchodzicie w posiadanie biżuterii o najwyższej jakości. Starannie dobrane i zakute kamienie dają bezpieczeństwo bezawaryjnego noszenia.
 3. Piękna biżuteria
  Jedna z rzeczy które kobiety uwielbiają i bez której nie mogą żyć. Nasze subtelne, a jednocześnie eleganckie wzory podkreślą urodę i wdzięk każdej kobiety.
 4. Najnowsze trendy
  Nasze wyroby inspirowane są najnowszymi trendami na świecie. Śledząc kierunki w modzie staramy się aby nasza biżuteria odzwierciedlała aktualny styl i charakter w bieżącym sezonie.
 5. Dobra cena
  Na Naszej stronie jest duża rozpiętość cenowa . Wszystko zależy od wielkości wyrobu (jego gramatury ) oraz rodzaju kamieni które w nim się znajdują.
 6. Dostępność KONSULTANTA online
  Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 jest dostępna konsultantka online, która pomoże w wyborze biżuterii oraz odpowie na wszystkie pytania dotyczące produktów na naszej stronie.
 7. Obecność na międzynarodowych targach
  Wybór biżuterii jest wspierany wyjazdami na międzynarodowe targi na których występują nowości z całego świata. To tego typu imprezy nadają bieg co będzie modne w danym sezonie .
UDOSTĘPNIJ SWÓJ KOSZYK
Zadzwoń i zapytaj naszego doradcę: +48 511 165 550
This is default text for notification bar