Zawieszki dziecięce

Jeśli Twoja pociecha lubi biżuterię i chce ją często zmieniać, to mamy dla Ciebie rozwiązanie! Na naszej stronie internetowej znajdziesz zawieszki dziecięce w różnych wzorach. Dzięki temu co kilka dni córka, kuzynka czy bratanica będzie mogła nosić nowy wisiorek i chwalić się nim w szkole. Wysoka jakość wykonania pozwoli cieszyć się biżuterią przez długi czas, co z pewnością zostanie docenione przez bliską Ci dziewczynkę.

Jeśli więc nie masz pomysłu na prezent urodzinowy czy świąteczny, to skorzystaj z naszej oferty i wybierz oryginalny wzór, który przypadnie do gustu obdarowanej osobie.

Materiał
Kamień
Motyw
Kolor
Przedział cenowy
Produktów na stronie:
Sortuj wg. :
 • ZAWIESZKA SREBRNA ANIOŁEK Z CYRKONIAMI

  Cena: 74,00 

  Próba: 925 Waga: 3,1 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA PIES Z CYRKONIAMI

  Cena: 62,00 

  Próba: 925 Waga: 2,5 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA MOTYL Z CYRKONIAMI

  Cena: 59,00 

  Próba: 925 Waga: 2,5 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA SERCE Z CYRKONIAMI

  Cena: 52,00 

  Próba: 925 Waga: 2,2 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA Z CYRKONIĄ

  Cena: 42,00 

  Próba: 925 Waga: 1,6 g

  Zobacz

Subtelna zawieszka dla dziewczynki dopasowana do jej upodobań

Na pewnym etapie dorastania dziewczynki posiadają już poczucie gustu oraz własne preferencje dotyczące przedmiotów, którymi chcą się otaczać. Z reguły są to ulubione zwierzątka, postaci czy kształty. Dzięki temu znając upodobania pociechy można sprawić jej prezent w postaci pięknej, srebrnej zawieszki. Taka biżuteria z pewnością będzie swoistym talizmanem szczęścia dla dziecka, z którego przez długi czas nie spuści ono wzroku.
Lekkie wzory zawieszek, które nie przeszkadzają dziecku podczas zabawy
Srebrne zawieszki dla dzieci zaprojektowane są właśnie z myślą o najmłodszych. Z tego powodu ich kształt i rozmiary są dopasowane do czynności, które dzieci codziennie wykonują. Przede wszystkim chodzi tutaj o zabawę i aktywność fizyczną. Lekkie, subtelne wzory zawieszek są dla dziecka wyjątkową ozdobą, którą nosi się wygodnie, nawet podczas najbardziej szalonych harców z rówieśnikami. Aby zapobiec ewentualnemu zagubieniu, warto na czas zabawy schować łańcuszek i zawieszkę pod warstwę ubrania.

Zawieszki dla dziecka to pomysł na prezent

Zawieszki dziecięce, które oferuje nasz sklep, bardzo dobrze sprawdzają się jako pomysł na prezent dla dziecka. Jak wiadomo, drobiazgi w postaci biżuterii mają często wartość sentymentalną, co dla najmłodszych jest równie ważne. Bardzo ciekawą inicjatywą będzie zakup podobnych zawieszek dla mamy i córki, dzięki czemu zyskają one pamiątkę, która łączy je w wyjątkowy sposób. Taka zawieszka zapewnia też możliwość kompletowania biżuterii zgodnie ze wzorem, dzięki czemu dziecko może prowadzić własną kolekcję ulubionych drobiazgów.

Srebrne zawieszki dla dzieci – solidna biżuteria w dobrej cenie

Oczywiście, najważniejszym znakiem jakości są opinie zadowolonych użytkowników biżuterii. W przypadku dzieci jest to szczególnie ważne ze względu na ich intensywny sposób spędzania czasu. Srebrna biżuteria to drobiazg, którym można się cieszyć przez wiele długich lat, a jej cena jest bardzo korzystna. Dzięki temu dziecko, które zostanie obdarowane piękną, błyszczącą zawieszką może nawet w dorosłości cieszyć się pamiątką z beztroskich czasów dzieciństwa.

Newsletter

 

Newsletter