Zawieszki dziecięce

Dzieci już od najmłodszych lat podpatrują zachowanie rodziców. Nic więc dziwnego, że możemy obserwować próby stawiania pierwszych kroków na szpilkach, majsterkowanie czy pierwsze próby makijażu. W przypadku biżuterii dziewczynki często przymierzają najpiękniejsze pierścionki czy naszyjniki mamy. Z tego powodu zawieszki dziecięce jako podarunek z pewnością je ucieszą.

Czytaj więcej

Subtelna zawieszka dla dziewczynki dopasowana do jej upodobań

Na pewnym etapie dorastania dziewczynki posiadają już poczucie gustu oraz własne preferencje dotyczące przedmiotów, którymi chcą się otaczać. Z reguły są to ulubione zwierzątka, postaci czy kształty. Dzięki temu znając upodobania pociechy można sprawić jej prezent w postaci pięknej, srebrnej zawieszki. Taka biżuteria z pewnością będzie swoistym talizmanem szczęścia dla dziecka, z którego przez długi czas nie spuści ono wzroku.
Lekkie wzory zawieszek, które nie przeszkadzają dziecku podczas zabawy
Srebrne zawieszki dla dzieci zaprojektowane są właśnie z myślą o najmłodszych. Z tego powodu ich kształt i rozmiary są dopasowane do czynności, które dzieci codziennie wykonują. Przede wszystkim chodzi tutaj o zabawę i aktywność fizyczną. Lekkie, subtelne wzory zawieszek są dla dziecka wyjątkową ozdobą, którą nosi się wygodnie, nawet podczas najbardziej szalonych harców z rówieśnikami. Aby zapobiec ewentualnemu zagubieniu, warto na czas zabawy schować łańcuszek i zawieszkę pod warstwę ubrania.

Zawieszki dla dziecka to pomysł na prezent

Zawieszki dziecięce, które oferuje nasz sklep, bardzo dobrze sprawdzają się jako pomysł na prezent dla dziecka. Jak wiadomo, drobiazgi w postaci biżuterii mają często wartość sentymentalną, co dla najmłodszych jest równie ważne. Bardzo ciekawą inicjatywą będzie zakup podobnych zawieszek dla mamy i córki, dzięki czemu zyskają one pamiątkę, która łączy je w wyjątkowy sposób. Taka zawieszka zapewnia też możliwość kompletowania biżuterii zgodnie ze wzorem, dzięki czemu dziecko może prowadzić własną kolekcję ulubionych drobiazgów.

Srebrne zawieszki dla dzieci – solidna biżuteria w dobrej cenie

Oczywiście, najważniejszym znakiem jakości są opinie zadowolonych użytkowników biżuterii. W przypadku dzieci jest to szczególnie ważne ze względu na ich intensywny sposób spędzania czasu. Srebrna biżuteria to drobiazg, którym można się cieszyć przez wiele długich lat, a jej cena jest bardzo korzystna. Dzięki temu dziecko, które zostanie obdarowane piękną, błyszczącą zawieszką może nawet w dorosłości cieszyć się pamiątką z beztroskich czasów dzieciństwa.

Materiał
Kamień
Kolor
Zapięcie
Przedział cenowy
Produktów na stronie:
Sortuj wg. :
 • KOMPLET SREBRNY MOTYLKI Z CYRKONIAMI

  Cena: 54,00 

  Próba: 925 Waga: 2,2 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA ANIOŁEK Z CYRKONIAMI

  Cena: 74,00 

  Próba: 925 Waga: 3,1 g

  Zobacz