Spinki do mankietów damskie

To akcesoria, które łączą się zazwyczaj z męską garderobą. Mówi się, że to sufrażystki jako pierwsze przywdziały na siebie wygodne garnitury z marynarką, ale strój ten kojarzony jest też dziś z wieloma buntowniczkami z przełomu XIX i XX wieku, które inspirują do dziś: Coco Chanel, Marlene Dietrich, George Sand…

Na szczęście dziś kobiety mogą nosić, co chcą i uzupełniać swoje stylizacje o oryginalne dodatki. Nasze srebrne spinki do mankietów damskie wysadzane są kamieniami szlachetnymi: malinowym rubinem lub mlecznozielonym opalem, oraz dodatkowo zdobione cyrkoniami. Zaprojektowaliśmy kilka wzorów spinek: możesz wybrać typowo dziewczęce, subtelne kwiaty lub nieco cięższe, bardziej eleganckie czworokątne kształty.

To biżuteria, która nadaje wyrazistości i awangardy nawet najbardziej klasycznym damskim stylizacjom. Świetnie komponuje się z mankietami w każdym kolorze, niezależnie od tego, czy koszula uzupełnia minimalistyczny garnitur, czy tworzy komplet z rozkloszowaną, kwiecistą spódnicą.

Materiał
Kamień
Kolor
Przedział cenowy
Produktów na stronie:
Sortuj wg. :
 • SPINKI SREBRNE DO MANKIETÓW Z RUBINAMI

  Cena: 462,00 

  Próba: 925 Waga: 8,3 g

  Zobacz
 • SPINKI SREBRNE DO MANKIETÓW Z RUBINAMI

  Cena: 524,00 

  Próba: 925 Waga: 9,4 g

  Zobacz
 • SPINKI SREBRNE DO MANKIETÓW Z OPALEM

  Cena: 467,00 

  Próba: 925 Waga: 8,4 g

  Zobacz
 • SPINKI SREBRNE DO MANKIETÓW Z RUBINAMI

  Cena: 467,00 

  Próba: 925 Waga: 8,4 g

  Zobacz

Newsletter

 

Newsletter