Biżuteria na rocznicę

Szukając prezentu na rocznicę dla kobiety, z którą wiąże Cię uczucie, chcesz, aby poczuła się wyjątkowa i kochana. W dzisiejszych czasach brakuje na co dzień czasu, aby pobyć razem, dlatego gdy zbliżają się takie dni jak ten, zależy Ci na tym, aby wyrazić to, co czujesz do swojej wybranki. Aby go należycie uczcić, pojawiło się wiele pomysłów na świętowanie, którego doskonałym zwieńczeniem jest biżuteria.

Materiał
Kamień
Materiał dodatkowy
Motyw
Rozmiar
Kolor
Długość
Zapięcie
Przedział cenowy
Produktów na stronie:
Sortuj wg. :
 • Nowość

  Pierścionek srebrny z opalem naturalnym i szafirami

  Cena: 410,00 

  Próba: 925 Waga: 3,7 g

  Zobacz
 • Nowość

  ZAWIESZKA SREBRNA ZE SZMARAGDEM

  Cena: 128,00 

  Próba: 925 Waga: 1,4 g

  Zobacz
 • Nowość

  Kolczyki srebrne ze szmaragdem

  Cena: 410,00 

  Próba: 925 Waga: 1,4 g

  Zobacz
 • Nowość
  %

  Bransoletka srebrna z cyrkoniami

  Promocja! Cena: 177,00  149,00 

  Próba: 925 Waga: 6,0 g

  Zobacz
 • Nowość

  Bransoletka srebrna z cyrkoniami

  Cena: 99,00 

  Próba: 925 Waga: 4,1 g

  Zobacz
 • Nowość

  Bransoletka srebrna z cyrkoniami

  Cena: 253,00 

  Próba: 925 Waga: 10,9 g

  Zobacz
 • Nowość

  Bransoletka srebrna z cyrkoniami

  Cena: 37,00 

  Próba: 925 Waga: 1,4 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA Z TOPAZEM I ONYKSEM

  Cena: 224,00 

  Próba: 925 Waga: 2 g

  Zobacz
 • KOLCZYKI SREBRNE Z TOPAZEM I ONYKSEM

  Cena: 599,00 

  Próba: 925 Waga: 5,4 g

  Zobacz
 • PIERŚCIONEK SREBRNY Z ONYKSEM I TOPAZEM

  Cena: 312,00 

  Próba: 925 Waga: 2,8 g

  Zobacz
 • Naszyjnik srebrny z rubinami

  Cena: 337,00 

  Próba: 925 Waga: 3,9 g

  Zobacz
 • NASZYJNIK SREBRNY ZE SZMARAGDAMI

  Cena: 310,00 

  Próba: 925 Waga: 3,6 g

  Zobacz
 • NASZYJNIK SREBRNY ZE SZMARAGDEM

  Cena: 268,00 

  Próba: 925 Waga: 3,1 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA ZE SZMARAGDEM I BIAŁYMI TOPAZAMI

  Cena: 101,00 

  Próba: 925 Waga: 1,1 g

  Zobacz
 • PIERŚCIONEK SREBRNY ZE SZMARAGDEM BIAŁYMI TOPAZAMI

  Cena: 182,00 

  Próba: 925 Waga: 2,0 g

  Zobacz
 • PIERŚCIONEK SREBRNY ZE SZMARAGDEM

  Cena: 263,00 

  Próba: 925 Waga: 2,9 g

  Zobacz

Prezent na rocznicę ślubu dla żony

Zastanawiając się na nad wyborem prezentu na rocznicę dla żony, warto wiedzieć, że symbolem uczuć jest ekskluzywna biżuteria, ponieważ jest piękna, wieczna i daje jasny przekaz – będziemy zawsze razem. Należy przy tym kierować się gustem partnerki, gdyż to jej ma się podobać prezent. Niezwykłymi kamieniami szlachetnymi, które wprawią Twoją żonę w zachwyt, są diamenty, rubiny, szafiry, granaty czy szmaragdy. Te kamienie najczęściej zdobią kolczyki, bransoletki czy naszyjniki, dlatego to wśród takiego rodzaju biżuterii powinieneś szukać. Dobrą opinią cieszą się również perły czy topazy. Diamenty są niezwykle trwałe, dlatego podarowanie ich będzie nawiązaniem do trwałości związku. Rubin jest nazywany kamieniem miłości i namiętności, dlatego wydobędzie potęgę każdego uczucia. Szafiry zapewniają pozytywną energię oraz harmonię w związku, a granaty pozwalają przywrócić siłę i równowagę emocjonalną. Zielony kolor szmaragdów, zwany również kolorem nadziei, wpływa na spokój uczuć. Perły są kojarzone z najwyższym uczuciem i czystością, a topazy są idealnym pomysłem dla marzycieli. Prezent na rocznicę dla kobiety powinien sprawiać, że widząc go, będzie pamiętała o Twojej miłości do niej, dlatego to właśnie biżuteria ma tak duży potencjał.

Jaki wybrać prezent na rocznicę związku?

Świętowanie rocznicy związku jest równie ważne, co świętowanie rocznicy ślubu. Bez względu na to, która to rocznica, należy postarać się o uczynienie tego dnia niezwykłym. Aby ten dzień taki był, warto poświęcić trochę czasu na wyszukanie idealnego dla niej prezentu na rocznicę związku. Widząc tysiące ofert z biżuterią dla kobiet, ciężko jest zdecydować się na coś konkretnego. Kobiety kochają pierścionki, kolczyki, łańcuszki czy zawieszki, dlatego to o nich w pierwszej kolejności należy pomyśleć. Na rocznicę związku i srebro i złoto jest dobrym wyborem, jeśli wiesz, co pasuje Twojej partnerce – wszystko zależy od odcienia jej skóry. Poza tym, idealną propozycją na prezent jest biżuteria z cyrkoniami czy markazytami. Te ostatnie to wyjątkowo piękne kamienie, które swoim połyskiem przypominają diamenty.

Biżuteria – ponadczasowy prezent

Biżuteria to jeden z najlepszych pomysłów na prezent na rocznicę ślubu lub związku dla kobiety. Będąc na dłużej przy Twojej drugiej połówce, sprawi, że będzie miała niezwykłą, sentymentalną wartość. Jeżeli jesteś tu, by wybrać dla niej prezent na rocznicę, znalazłeś się właśnie w idealnym miejscu. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości biżuterię w niskiej cenie. Wybierz coś dla swojej partnerki i ciesz się niezapomnianą rocznicą!

Newsletter

 

Newsletter