Zakochany mężczyzna często chciałby wynagrodzić swojej partnerce godziny męczącego porodu i miesiące noszenia maleństwa pod sercem. W tej szczególnej kolekcji przedstawiamy garść inspiracji prezentowych dla żony i młodej mamy.

Dlaczego srebro?

Choć kobiety po porodzie z pewnością zasługują na złoty medal, w temacie biżuterii stawiamy raczej na srebro. Ten szlachetny metal jest niezwykle elegancki dzięki charakterystycznemu połyskowi i wydaje się dużo bardziej uniwersalnym wyborem na prezent dla żony po porodzie. Sprawdzi się w niemal każdej stylizacji i pasuje do każdego typu urody, w młodym i dojrzałym wieku. Nasze srebro wykonane zostało według próby 925, dzięki czemu zachowuje wszystkie najważniejsze właściwości tego pierwiastka, a równocześnie charakteryzuje się wysoką trwałością.

Dla dzielnej mamy i cierpliwej partnerki

Połóg to trudny, emocjonalny czas w życiu młodej kobiety. W tych chwilach warto wesprzeć ją nie tylko słowem, ale i konkretnym gestem, który sprawi, że poczuje się doceniona. Zaprojektowaliśmy specjalne wzory na tę właśnie okazję, aby móc wyrazić wdzięczność i podziw dla żony, siostry, córki lub przyjaciółki. Większość naszej biżuterii prezentowej zdobi motyw, który od wieków przewija się przez sztukę europejską. Wizerunek matki z dzieckiem w nowoczesnym, minimalistycznym wydaniu bazuje na geometrycznych formach i stanowi symbol ważnego dla całej rodziny wydarzenia.

Niech nasza biżuteria towarzyszy Wam w celebrowaniu ważnych momentów życia!

Materiał
Kamień
Motyw
Kolor
Przedział cenowy
Produktów na stronie:
Sortuj wg. :
 • ZAWIESZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 59,00 

  Próba: 925 Waga: 2,4 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 57,00 

  Próba: 925 Waga: 2,2 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 62,00 

  Próba: 925 Waga: 2,4 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 77,00 

  Próba: 925 Waga: 3 g

  Zobacz
 • ZAWIESZKA SREBRNA Z CYRKONIAMI

  Cena: 64,00 

  Próba: 925 Waga: 2,5 g

  Zobacz

Newsletter

 

Newsletter