Spinki do krawata

Kategorie produktów
Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ten dodający charakteru całej stylizacji element, nie powinien być dłuższy niż ¾ długości dodatku do garnituru. Dlatego też przed zakupem spinki do krawata warto zmierzyć ten, który znajduje się w Twojej szafie. Co warto także wiedzieć przed założeniem takiego dodatku, to fakt, że najlepiej byłoby, gdyby został umiejscowiony między trzecim a czwartym guzikiem koszuli, czyli na wysokości klatki piersiowej. Dzięki temu nie będzie on ani za nisko, ani za wysoko.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dla siebie lub bliskiej Ci osoby odpowiedni produkt!

Spinki do krawata jako modny detal, który podkręci każdą stylizację

Spinki do krawata to mocno niedoceniany element męskiego ubioru, często mężczyźni zapominają o tym maleńkim, acz przykuwającym damską uwagę przedmiocie. Błyszcząca zapinka to klasyczny dodatek, tzw. biżuteryjna wisienka na torcie. Wkomponowana w kreację idealnie spina całość stylizacji, nadając jej indywidualnego charakteru oraz szyku. Dla podwyższenia spójności często dobierana pod spinki do mankietów (dostępne również w naszej ofercie). Diabeł tkwi w szczegółach, pamiętaj o tym przy planowaniu Twojego kolejnego wyjściowego ubioru. Wybierając spinki z asortymentu naszego sklepu, możesz liczyć się tylko i wyłącznie z pochlebnymi opiniami na swój temat.

Srebrne spinki do krawata – charakter i dyscyplina w jednym

Spinka do krawata to nie tylko estetyczny element podkreślający indywidualność Twojego usposobienia. To również – a może w głównej mierze – przedmiot o walorach użytecznych. Przytrzymuje krawat blisko koszuli oraz dyscyplinuje materiały. Teraz już ochoczo możesz dać się ponieść emocjom w tańcu – imponując tym samym Swojej partnerce – możesz mieć pewność, że wszystko pozostanie na swoim miejscu, a Ty wciąż niezależnie od tego jak ekspresyjny wykonasz układ, będziesz prezentował się nienagannie. Ze spinką do krawata nie grozi Ci również największe faux-pas okolicznościowych imprez, w postaci zanurzenia krawata w talerzu pełnym zupy. Uniwersalna trwałość na lata w rozsądnej cenie

W naszym sklepie oferujemy tylko produkty od sprawdzonych dostawców. Spinki do krawata, które znajdziesz w naszym katalogu, wykonano ze srebra rodowanego najwyższej dostępnej na rynku próby 925. Oznacza to, że wyrób biżuteryjny zawiera w sobie 92,5 % czystego srebra, a pozostałe 7,5% stopu stanowi miedź. Jest to bardzo ważna informacja dla alergików, gdyż towar przez nas sprzedawany nie posiada w swoim składzie metali uczulających, takich jak nikiel, ani metali ciężkich jak kadm i ołów. Dodatkowo spinki zostały pokryte warstwą rodu, która potęguję trwałość tego materiału oraz dodaje mu blasku.

Paris biżuteria – srebrne spinki do krawata na Twoją kieszeń

Czy elegancja musi kosztować miliony? Okazuje się, że nie. Zoptymalizowaliśmy dla Ciebie wskaźnik pomiędzy ceną a jakością, spinki do krawata dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane zostały z trwałej próby srebra 925. Ich unikalne wzornictwo doskonale wpisuje się w estetykę mody współczesnego mężczyzny. Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie. Z nami możesz wyglądać dobrze, nie uszczuplając zawartości swojego portfela.

UDOSTĘPNIJ SWÓJ KOSZYK
Zadzwoń i zapytaj naszego doradcę: +48 511 165 550
This is default text for notification bar