Spinki do krawata

Ten dodający charakteru całej stylizacji element, nie powinien być dłuższy niż ¾ długości dodatku do garnituru. Dlatego też przed zakupem spinki do krawata warto zmierzyć ten, który znajduje się w Twojej szafie. Co warto także wiedzieć przed założeniem takiego dodatku, to fakt, że najlepiej byłoby, gdyby został umiejscowiony między trzecim a czwartym guzikiem koszuli, czyli na wysokości klatki piersiowej. Dzięki temu nie będzie on ani za nisko, ani za wysoko.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dla siebie lub bliskiej Ci osoby odpowiedni produkt!

Materiał
Przedział cenowy
Produktów na stronie:
Sortuj wg. :
 • SPINKA SREBRNA DO KRAWATA

  spinka do krawata Cena: 197,00 

  Próba: 925 Waga: 6,7 g

  Zobacz
 • SPINKA SREBRNA DO KRAWATA

  Cena: 197,00 

  Próba: 925 Waga: 6,4 g

  Zobacz

Modny detal, który podkręci każdą stylizację

Spinki do krawata to mocno niedoceniany element męskiego ubioru, często mężczyźni zapominają o tym maleńkim, acz przykuwającym damską uwagę przedmiocie. Błyszcząca zapinka to klasyczny dodatek, tzw. biżuteryjna wisienka na torcie. Wkomponowana w kreację idealnie spina całość stylizacji, nadając jej indywidualnego charakteru oraz szyku. Dla podwyższenia spójności często dobierana pod spinki do mankietów (dostępne również w naszej ofercie). Diabeł tkwi w szczegółach, pamiętaj o tym przy planowaniu Twojego kolejnego wyjściowego ubioru. Wybierając spinki z asortymentu naszego sklepu, możesz liczyć się tylko i wyłącznie z pochlebnymi opiniami na swój temat.

Charakter i dyscyplina w jednym

Spinka do krawata to nie tylko estetyczny element podkreślający indywidualność Twojego usposobienia. To również – a może w głównej mierze – przedmiot o walorach użytecznych. Przytrzymuje krawat blisko koszuli oraz dyscyplinuje materiały. Teraz już ochoczo możesz dać się ponieść emocjom w tańcu – imponując tym samym Swojej partnerce – możesz mieć pewność, że wszystko pozostanie na swoim miejscu, a Ty wciąż niezależnie od tego jak ekspresyjny wykonasz układ, będziesz prezentował się nienagannie. Ze spinką do krawata nie grozi Ci również największe faux-pas okolicznościowych imprez, w postaci zanurzenia krawata w talerzu pełnym zupy. Uniwersalna trwałość na lata w rozsądnej cenie

W naszym sklepie oferujemy tylko produkty od sprawdzonych dostawców. Spinki do krawata, które znajdziesz w naszym katalogu, wykonano ze srebra rodowanego najwyższej dostępnej na rynku próby 925. Oznacza to, że wyrób biżuteryjny zawiera w sobie 92,5 % czystego srebra, a pozostałe 7,5% stopu stanowi miedź. Jest to bardzo ważna informacja dla alergików, gdyż towar przez nas sprzedawany nie posiada w swoim składzie metali uczulających, takich jak nikiel, ani metali ciężkich jak kadm i ołów. Dodatkowo spinki zostały pokryte warstwą rodu, która potęguję trwałość tego materiału oraz dodaje mu blasku.

Paris – biżuteria na Twoją kieszeń

Czy elegancja musi kosztować miliony? Okazuje się, że nie. Zoptymalizowaliśmy dla Ciebie wskaźnik pomiędzy ceną a jakością, spinki do krawata dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane zostały z trwałej próby srebra 925. Ich unikalne wzornictwo doskonale wpisuje się w estetykę mody współczesnego mężczyzny. Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie. Z nami możesz wyglądać dobrze, nie uszczuplając zawartości swojego portfela.

Newsletter

 

Newsletter