Jaka biżuteria do sukienki w kwiaty?

Kwiecista sukienka to element garderoby, który sprawdza się na wiele okazji. W zależności od kroju i wzoru z powodzeniem założymy ją zarówno na co dzień, jak i na wesele, randkę czy ważną uroczystość. Co więcej, łącząc ją z kobiecą biżuterią możemy stworzyć naprawdę efektowne stylizacje. Jaka biżuteria do sukienki w kwiaty będzie pasowała najlepiej?

Biżuteria do sukienki w kwiaty – jaką wybrać?

Sukienkę w kwiaty posiada w swojej szafie prawdopodobnie każda kobieta. Nic dziwnego – to bardzo kobiece ubranie, które może dodawać wiele uroku. Warto dobrać do niego odpowiednie dodatki, aby stylizacja była spójna. Należy zauważyć, że sukienki w kwiaty są same w sobie niezwykle wyraziste. Bardzo często zdobią je wzory w łączkę lub szereg różnych kolorów. Do takiego stroju najlepiej jest dobrać minimalistyczne, stonowane dodatki, które dopełnią stylizację, ale nie będą stanowiły jej dominującego elementu. Jaka biżuteria do kwiecistej sukienki będzie najlepsza?

Biżuteria do kwiecistej sukienki – jakie kolczyki będą odpowiednie?

Kolczyki to częsty wybór, jeśli chodzi o biżuterię do sukienki w kwiaty. W przypadku bardziej eleganckich stylizacji z pewnością sprawdzą się kolczyki z perełkami, które mimo minimalizmu zdecydowanie przyciągają wzrok i prezentują się efektownie. Na mniej uroczystą okazję z powodzeniem możemy postawić na delikatne nausznice z cyrkoniami lub proste wiszące kolczyki. Te ostatnie sprawdzą się zwłaszcza w przypadku modeli z odkrytymi ramionami. 

Biżuteria do sukienki w kwiaty – jaki naszyjnik sprawdzi się w takim przypadku?

Jaka biżuteria do kwiecistej sukienki sprawdzi się wówczas, gdy chcemy postawić na naszyjnik? Jeżeli wzór naszej sukienki zawiera kilka kolorów, dobrym pomysłem będzie wybranie naszyjnika z kamieniem o barwie znajdującej się na sukience. W ten sposób zachowamy spójność wszystkich elementów garderoby. Jeżeli natomiast chcemy wyglądać bardziej dziewczęco, kwiecistą sukienkę możemy zestawić z naszyjnikiem z prostą zawieszką – na przykład z pierwszą literą imienia. 

Jaka biżuteria do sukienki w kwiaty? Dobór właściwej bransoletki

Doskonałym sposobem na spójny i efektowny wygląd jest odpowiedni dobór biżuterii do sukienki w kwiaty. Jaką wybrać bransoletkę? W przypadku takiego elementu garderoby sprawdzą się delikatne modele, na przykład z perłami, cyrkoniami lub zawieszką o geometrycznym kształcie, lub nawiązującą do motywów roślinnych. Tutaj również możemy postawić na kamienie w dopasowanych do sukienki kolorach.

Biżuteria do kwiecistej sukienki – bardzo ważny jest umiar

W stylizacji z kwiecistą sukienką to właśnie ona będzie grała pierwsze skrzypce, jako że stanowi niezwykle wyrazisty element garderoby. Aby nasz wygląd nie przytłaczał nadmierną ilością wzorów i kolorów, w ilości biżuterii należy zachować umiar. Zwłaszcza jeśli planujemy założyć kilka jej elementów, warto postawić na jak najbardziej minimalistyczne rozwiązania, które będą ze sobą korespondowały. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem naszej biżuterii, która będzie się doskonale komponować z kwiecistą sukienką.

UDOSTĘPNIJ SWÓJ KOSZYK
Zadzwoń i zapytaj naszego doradcę: +48 511 165 550
This is default text for notification bar